У Києві після нічної атаки рятувальники відпрацювали на всіх місцях влучань, вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала біля житлового будинку в Дарницькому районі. Внаслідок обстрілу постраждали двоє людей, повідомила речниця Київської МВА Катерина Поп в ефірі "Ми-Україна".
За її словами, станом на 10:00 всі аварійно-рятувальні роботи в столиці були завершені.
"Є пошкодження шибок в багатоповерхових будинках. У розгортанні гуманітарних штабів немає потреби результату, оскільки керуюча компанія сама зможе виправити пошкодження, закриті шибки... Основна локація - це була пожежа в гаражному боксі. За іншою адресою, біля житлових будинків залучався піротехнічний підрозділ ДСНС. Він залучався разом із вибухотехніками Національної поліції Києва. Ці служби вилучили бойову частину і небезпечні уламки ворожої ракети. Наразі зафіксовано наслідок атаки двоє постраждалих. Один з них перебуває в медичному закладі на стаціонарі. Інша особа звернулась після атаки за самоверненням. І вона продовжує лікування амбулаторно", - розповіла Поп.
Нагадаємо, ворог вдарив цієї ночі по Києву, кілька пожеж спалахнули в Дарницькому районі. Вранці там вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала просто під багатоповерхівкою. Боєприпас не розірвався, але глибоко застряв у землі. Тож перед тим, як його викопувати і завантажити в машину, людей евакуювали з будинку.
Як писав "Ми-Україна" раніше, у ніч з 27 на 28 червня російська армія атакувала Україну "Цирконами", балістичними "Іскандерами" і дронами-камікадзе.