Окупанти останнім часом "сильно пожвавились" одразу на кількох напрямках у зоні відповідальності Угруповання об'єднаних сил. Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив речник УОС Віктор Трегубов.
"У нас на сукупності наших напрямків, за якими ми відповідаємо, сильне пожвавлення. Воно стосується Лиманського напрямку, але й інших також. Також це і Куп'янський напрямок, також це певне пожвавлення на Південно-Слобожанському і навіть на Північно-Слобожанському, там теж росіяни намагаються більш активно діяти", – зазначив він.
Військовий пояснив, що пожвавлення проявляється у збільшенні кількості бойових зіткнень і зростанні втрат ворога.
"Зростання інтенсивності загальних бойових дій, зростання втрат з російського боку. Наприклад, якщо зараз тут може бути і 37 бойових зіткнень у сукупності наших напрямків, то це багато. Наприклад, окремо на Лиманському – 20, це теж багато. Чи якщо, наприклад, 300 осіб втрат росіян на всіх наших напрямках в сукупності, то це багато", – сказав речник.
На його думку, нинішня активність окупантів уже є частиною масштабної наступальної кампанії і "так чи інакше вона потім піде на спад", – зазначив Трегубов.
Ситуація у Вовчанську
У Вовчанську росіяни продовжують спроби встановити повний контроль над містом і просунутися в районі Вовчанських Хуторів. Водночас ефективність цих атак залишається низькою.
У самому місті, за словами військового, вже тривалий час повторюється одна й та сама ситуація.
"Якщо говоримо про Вовчанськ, там повторюється одне і те саме. Буквально вчора там знищили ще один мостовий укладач. Це стандартна історія для Вовчанська. Вони підганяють мостоукладач до річки Вовча у центрі міста, намагаються через неї перекинути. Він знищується безпосередньо на місці дроном", – додав Трегубов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові оцінили шанси росіян звести переправу через річку Вовча
Як писав "Ми-Україна" раніше, на Костянтинівському напрямку росіяни намагаються просуватися та нарощувати інтенсивність атак, не зважаючи на великі втрати.