У Міненерго пояснили, чи дозволить збільшення тарифів зменшити кількість відключень світла

У Міненерго пояснили, чи дозволить збільшення тарифів зменшити кількість відключень світла

Заступник міністра енергетики Микола Колісник пояснив, чи вплине підвищення тарифу на електроенергію на зменшення кількості відключень світла. Про це він розповів в ефірі "Ми-Україна".

За словами представника Міненерго, збільшення вартості електроенергії дозволить відновити енергосистему та забезпечити її стабільну роботу. Тобто з часом вона працюватиме у нормальному режимі і відключень не буде.

"Збільшення тарифів дорівнює можливість відновити енергосистему, стабілізувати її, відповідно. І в майбутньому - зменшити відключення та працювати в нормальному режимі, в нормальній стабільній енергосистемі", - наголосив заступник міністра енергетики.

Нагадаємо, раніше Микола Колісник заявив, що уряд має чіткий план підготовки до нового опалювального сезону. Він запевнив - є чіткий план дій, що можливо відновити, які державні підприємства і яку генерацію. 

Як повідомляли "Ми-Україна", наслідки російських атак на енергетику країни довгострокові, і тому економія буде частиною повсякденного життя в наступні роки, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.