У АРМА заявили про інтерес іноземців до арештованого майна: Хочуть придбати яхту Медведчука

У АРМА заявили про інтерес іноземців до арештованого майна: Хочуть придбати яхту Медведчука

У реєстрі арештованого майна в Україні вже міститься близько 175 тисяч записів. Майже 50 тисяч з них передано в управління АРМА. Про це розповіла голова Агентства з розшуку та менеджменту активів Олена Дума в ефірі ток-шоу "На часі" на YouTube-каналі "Ми-Україна".

Вона наголосила, що в Україні вперше було затверджено порядок, який закріплює процедуру реалізації арештованого майна за кордоном. І українська сторона вже отримала десятки запитів від брокерських та інших компаній, зокрема і іноземних, які виявили бажання придбати окреме майно. Одним з таких об'єктів є арештована яхта зрадника Медведчука.

"Вже майже 175 тисяч записів щодо арештованого майна в Україні містить цей реєстр. І серед цієї цифри майже 50 тисяч активів, які передано в управління саме АРМА. Відповідно такими арештованими активами АРМА може або управляти, або віддавати на реалізацію. І якраз акцент на яхті (Медведчука, - ред.) і можливості її реалізації - це велика заслуга працівників АРМА з спільно з правоохоронними органами", - наголосила Дума.

Як повідомляли "Ми-Україна", Кабінет міністрів вдосконалив процедуру продажу арештованих активів та унормував їх реалізацію за кордоном. Всі продажі арештованого майна тепер відбуватимуться через електронну платформу Prozorro Продажі.

Головне