Терехов заявив, що Харків вже готують до нового опалювального сезону: Маємо кілька важливих угод

Терехов заявив, що Харків вже готують до нового опалювального сезону: Маємо кілька важливих угод

Харків вже починає підготовку до нового опалювального сезону. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів мер міста Ігор Терехов, який перебуває на Конференції з відновлення України в Берліні.

За словами харківського міського голови, у Берліні вже вдалося ухвалити кілька важливих угод, зокрема щодо посилення ППО Харкова та підготовки міста до опалювального сезону.

"Для нас це головне завдання. Маємо надію, що в нас з'явиться найсучасніша ППО", - зазначив Ігор Терехов.

Водночас він додав: "Ми дуже активно готуємося до опалювального сезону і чудово розуміємо, що дуже багато потрібно зробити, бо часу зовсім не вистачає. 

Ми підписали вже кілька контрактів і отримаємо від урядів Німеччини та Чехії когенераційні установки, які ми будемо використовувати для підготовки міста до опалювального сезону і мати тепло і електропостачання. Крім цього, ми підписали угоду зі Світовим банком на 47 млн євро, які в повному обсязі підуть на когенераційне обладнання. І з ЄБРР уклали угоду на 25 мільйонів", - наголосив мер Харкова.

Як повідомляли "Ми-Україна", уряд має чіткий план підготовки до нового опалювального сезону, запевнив заступник міністра енергетики Микола Колісник.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.