Стефанішина про вступ України в НАТО: США негативно налаштовані і їхня позиція однозначна

Стефанішина про вступ України в НАТО: США негативно налаштовані і їхня позиція однозначна

Сполучені Штати Америки залишаються негативно налаштованими щодо вступу України в НАТО. Про це заявила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в інтерв'ю "Ми-Україна".

"Я хочу нагадати, що Сполучені Штати залишаються негативно налаштованими стосовно такого рішення. На жаль дискусії щодо цього питання з Вашингтоном ми не можемо проводити, тому що позиція однозначна", - зазначила Стефанішина.

Вона також нагадала, що Україна вже підписала низку безпекових угод з кранами Європи, які є гарантіями безпеки до вступу нашої країни в НАТО.

"Україна має вже двосторонні угоди про гарантії безпеки. Це прояв індивідуальної політичної сміливості та підтримки нації тих країн, які підписали. Такої угоди ще немає зі Сполученими Штатами. Але це вже дуже великий внесок", - заявила віцепрем'єр-міністерка.

Також вона повідомила, що влітку Україна буде присутня на саміті НАТО у складі "об'єднаної Європи".

"На відміну від попередніх самітів Україна буде представлена разом з Європою. І на саміт ми їдемо потужною Європою, Європою, яка об'єднана, яка взяла на себе відповідальність за власну безпеку. І я впевнена, що ще до саміту будуть набагато цікавіші рішення, які не дозволять маніпулювати Україною або Європою у питаннях американської політики", - зазначила Ольга Стефанішина.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що рішення про вступ України в НАТО не ухвалено попри усі заяви союзників.

Головне