Росіяни зіткнулися з суттєвими проблемами з артустановками, - Юсов

Росіяни зіткнулися з суттєвими проблемами з артустановками, - Юсов

У російського окупаційного війська нині є великі проблеми з артилерійськими установками. Як розповів в ефірі "Ми-Україна" представник Головного управління розвідки МО Андрій Юсов, у агресора негаразди як з виробництвом нових стволів, так і з розконсервацією вже наявних гармат.

"Є питання умов збереження і питання інтенсивності використання артилерії на лінії фронту. Ворог починає стикатися з цією проблемою. Аналітики зауважують, що останнім часом на лінії фронту Україні на багатьох ділянках вдалося досягти паритету, але не за рахунок кількості, а завдяки якості і точності. рф залишається армія, яка робить ставку багато в чому саме на артилерію і на окремих відтинках вони зможуть сконцентрувати велику вогневу міць забезпечити вогневий вал, який використовували раніше. Але в цілому в режимі високої інтенстивності по всій лінії фронту важко це забезпечувати", - розповів він.

За оцінкою ГУР МО, завдяки санкціями у росії також виникли проблем і зі спроможністю поновлювати втрати у техніці та нарощуванні виробництва. 

Нагадаємо, військовий експерт Петро Черник днями розповів про те, яку кількість далекобійних ракет, серед яких Х-101/Х-555, "Калібр" та "Кинджал", російський ВПК може випускати на місяць. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, останнім часом штурмових дій ворога під Авдіївкою поменшало. Це пояснюється тим, що росіянам для подальших спроби наступу потрібно поповнити втрати та провести перегрупування. У ЗСУ прогнозують, що незабаром агресор здійснить третю хвилю наступу на місто.  

Головне