Росіяни активізували ДРГ на Сумщині, - Демченко

Росіяни активізували ДРГ на Сумщині, - Демченко

Диверсійно-розвідувальні групи російської федерації активізували свою роботу у Сумській області.

Про це заявив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі "Ми-Україна" 1 лютого.

"Такі спроби залишаються на кордоні з країною-агресором. Найбільше ми фіксуємо спроби заходу російських ДРГ у напрямку Сумщини", - сказав віг.

За його словами, активність ворожих угруповань спостерігається і на Харківщині.

"Але наші воїни роблять все можливе, що завчасно викривати такі групи і наносити по ним удари, щоб як мінімум вибити їх за межі нашої території, а як максимум - знищити ці групи. Для цього використовують техзасоби як контролю за місцевостю, так і БПЛА, які моняторять прикордоння по всій лінії кордону. Також є протидиверсійні резерви, які одразу напряавляються, коли викриваються ворожі ДРГ", - додав Демченко.

Нагадаємо, 27 січня на Сумщині російські диверсанти розстріляли брата та сестру. Будинок жертв знаходиться у селі Андріївка, яке розташоване у 5-кілометровій прикордонній зоні.

Перед цим також стало відомо, що російські загарбники вбили останнього жителя села Степок на Сумщині. Відомо, що тіло 60-річного чоловіка знайшли 24 січня.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Україна офіційно заявила про фіксацію понад 600 випадків випадків, коли армія країни-агресорки застосовувала хімічну зброю на полі бою.

Головне