Російське керівництво насправді не має реального бажання сідати за стіл переговорів, а всі заяви Кремля про мирний процес є лише грою на публіку.
Про це розповів український дипломат, посол України в Хорватії та Боснії і Герцеговині у 2010–2017 роках Олександр Левченко в ефірі "Ми-Україна".
За словами українського дипломата, Москва навмисно висуває заздалегідь неприйнятні для України вимоги та згадує старі пункти стокгольмських переговорів, на які Київ ніколи не погодиться. Замість реального врегулювання російський диктатор Путін прагне лише демонструвати російському суспільству фейкові "досягнення" своєї армії на Донеччині.
З огляду на це, дипломат наголосив на важливості посилення економічного та воєнного тиску на агресора через розширення так званих далекобійних санкцій України.
"Поки що великого бажання немає у Путіна до переговорів, і тому треба продовжувати політику українських санкцій, тобто пошкодження і знищення нафтопровідних і газових систем, нафтових і розподільчих заводів, а також фабрик із заводами, які пов'язані з промисловим комплексом", – заявив Левченко.
Окрему увагу дипломат звернув на стратегічне значення Кримського півострова, який фактично перетворюється на ізольований острів через планомірне відсікання мостів, що з'єднують його з континентом.
“Саме Крим є “кощеєвим яйцем у політиці Путіна”, – говорить дипломат.
За його словами, якщо Україні вдасться досягти серйозних воєнних зрушень саме на кримському напрямку, то ситуація на полі бою на Донеччині чи на Запоріжжі вже не буде настільки визначальною для загального результату війни.
Як писав "Ми-Україна" раніше, Сили оборони знищили понад 60 000 тонн боєприпасів арсеналу Балтійського флоту в Ленінградській області рф та уразили стратегічні підприємства ворога.