Прокурор не знає, чи отримав Роман Гринкевич підозру у кримінальних справах

Прокурор не знає, чи отримав Роман Гринкевич підозру у кримінальних справах

Прокурор Олександр Левчук, який веде справу родини Гринкевичів про розкрадання на закупівлях для ЗСУ не знає, чи отримав син бізнесмена Роман Гринкевич підозру у кримінальних справах.

Перед засіданням суду, на якому розглядатимуться справи обвинувачених у махінаціях з контрактами з Міністерством оборони, прокурор розповів, що сьогодні запобіжний захід Ігорю Гринкевичу розглядати не будуть.

"Те, що ви очікуєте сьогодні, не буде. Відносно Гринкевичів сьогодні запобіжний захід розглядатися не буде. По даному кримінальному провадженні є троє затриманих, відносно яких подано клопотання про обрання запобіжного заходу. Тільки відносно них буде сьогодні розглядатися слідчим суддею можливість обрання запобіжного заходу. Гринкевичів у даному списку немає", - заявив прокурор.

При цьому він додав, що не знає, чи долучать до справи Романа Гринкевича.

"Наразі не знаю (чи буде долучено Романа Гринкевича до справи, - ред.). Не можу сказати, це питання до слідства… Він не затриманий", - заявив Олександр Левчук.

Як повідомляли "Ми-Україна", скандальному бізнесмену Ігорю Гринкевичу, який розкрадав державні кошти на закупівлях для ЗСУ, 18 січня повинні обрати запобіжний захід, заявили в ДБР.

Головне