Приміщення, яке я мав використовувати сьогодні: Залужний вперше прокоментував прослушку у своєму кабінеті

Приміщення, яке я мав використовувати сьогодні: Залужний вперше прокоментував прослушку у своєму кабінеті

Приміщення, в якому знайшли прослушку, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний не використовував тривалий час. Сьогодні він повинен був скористатися ним вперше. Про це він розповів під час спілкування з журналістами, серед яких була кореспондентка "Ми-Україна" Олена Чернякова.

За словами Залужного, він має кілька місць для роботи. Цим він не користувався досить довго. І от після перерви планував там відновити роботи. Перед цим у приміщенні провели перевірку, яка і виявила прослушку.

"Це приміщення, яке я мав використовувати сьогодні. У мене декілька є місць, де я працюю. І в одному з них, я там вже давненько не був, але от перевірили і знайшли. Ну і не тільки в мене, а і в мого зама", - розповів Головнокомандувач.

Також він наголосив, що встановити причетних до цього інциденту допоможе слідство.

Як повідомляли "Ми-Україна", 17 грудня у офісі головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного виявили пристрій для прослуховування. Це відбулося при підготовці приміщення до роботи. Згодом у СБУ повідомили, що відкрили кримінальне провадження щодо прослушки Залужного.

Головне