У Запорізькій області повітряна тривога тривла понад 14 годин через російську атаку. Від ранку в регіоні постраждали троє людей, уражено заправку.
Про це повідомив речник Запорізької ОВА Олександр Коваленко в ефірі телеканалу "Ми-Україна".
За його словами, минула ніч є стандартною та показовою в плані ворожих атак по регіону. Зокрема, росіяни атакують саме Запоріжжя та регіон загалом ударними дронами, КАБами та ракетами.
"Сьогодні це було кілька хвиль атак — перша близького півночі, тоді була атакована АЗС і станція технічного обслуговування. На жаль, поранено було 23-літню дівчину. Ну і на світанку, десь після п'ятої ранку, була атакована приватна стоянка, де були розташовані вантажівки, п'ять вантажівок ще згоріло. І, власне, орки ще здійснили і повторний обстріл цієї автостоянки вже за кілька годин, коли саме працювали там ДСНС. На щастя, ніхто не постраждав", - наголосив він.
За даними МВС, станом на 13:00 у Запорізькій області внаслідок російських ударів постраждали троє людей: чоловіки віком 60 і 73 роки та 73-річна жінка. Також в регіоні пошкоджено житлові будинки, адміністративні будівлі та навчальний заклад.
Як писав "Ми-Україна" раніше, окупаційна армія в ніч з 22 на 23 червня атакувала об'єкт енергетичної інфраструктури на Дніпропетровщині.