Підозрюваний у вбивстві юнака на станції фунікулера у Києві не визнає своєї провини, - ДБР

Підозрюваний у вбивстві юнака на станції фунікулера у Києві не визнає своєї провини, - ДБР

Підозрюваний у справі про вбивство підлітка на на станції столичного фунікулера провину в скоєному не визнає. Сьогодні чоловіку обиратимуть запобіжний захід, розповіла в ефірі "Ми-Україна" радниця з комунікацій Держбюро розслідувань Тетяна Сапьян.

"Він посилається на статтю 63 Конституції України, у якій йдеться про те, що кожен з нас має право відмовитися давати свідчення проти себе. На жаль, ми не можемо повернути підлітка… Він був у великій компанії, їх було восьмеро. Семеро хлопців, які були свідками цих подій, зараз дають свідчення", - повідомила вона.

Сапьян додала, що чоловік дійсно був напідпитку - 1,2 проміле алкоголю в його крові показали аналізи.

Вона також наголосила на тому, що нині мережею шириться інформація, що затриманий є нібито ексспівробітником ДБР.

"Наголошую – це не відповідає дійсності. Це військовослужбовець, водій Держслужби охорони, який наразі відсторонений від виконання обов'язків. Сьогодні йому обиратимуть запобіжний захід. Наразі він перебуває в СІЗО. При цьому Управління державної охорони та його керівництво максимально співпрацює зі слідством", - підсумувала вона. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, в неділю, 7 квітня, на станції столичного фунікулера загинув 16-річний хлопець. Смерть юнака настала після сутички з чоловіком, який працює в Управлінні держохорони. Нападник штовхнув хлопця, в результаті чого той впав і отримав смертельний поріз шиї від розбитого скла. Юнак помер на місці трагедії. 

Головне