Під Мелітополем ЗСУ ліквідували черговий склад БК ворога, - Федоров

Під Мелітополем ЗСУ ліквідували черговий склад БК ворога, - Федоров

Сили оборони України напередодні, 25 березня, знищили поблизу окупованого росіянами Мелітополя військових склад боєприпасів ворога. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Він розповів, що ті вибухи та детонацію, які вчора чули місцеві, загарбники намагалися видати за свої "перемоги".

"Ворог як завжди в своїй пропаганді розповідає, що начебто це вони ліквідують черговий склад, чергові боєприпаси і начебто це у них було заплановано",- розповів Федоров.

Крім того, на ТОТ ворог забороняє людям напередодні старту посівної кампанії сіяти високорослі зернові, зокрема соняшник та кукурудзу. Це пояснюється тим, що ворог боїться спротиву, який посилюватиметься "як тільки цьому будуть сприяти погодні умови та озеленення нашої території".

Також ворог продовжує відбирати житло у місцевих, щоб розмістити там гауляйтерів та військових. А у Пологах вони розбирають будівлю школи, щоб побудувати собі бліндажі.

Нагадаємо, російське окупаційне військо майже 400 разів відкривало вогонь по території Запорізької області за минулу добу, відомо про 44 зруйновані будівлі. Мирні міста та села окупанти атакували FPV-дронами, керованими авіабомбами та артилерією.

Як писав "Ми-Україна" раніше, українські партизани з "АТЕШ" зафіксували прибуття нових військовослужбовців рф у Джанкой тимчасово окупованого росіянами Криму. Деякі бійці мають східні риси обличчя. Імовірно, вони прибули з Далекого сходу, республіки Комі та Якутії. 

Головне