Отруєння Маріанни Буданової могло бути особистою помстою Путіна, - Кондратюк

Отруєння Маріанни Буданової могло бути особистою помстою Путіна, - Кондратюк

Отруєння дружини головного розвідника України Маріанни Буданової, цілком ймовірно, могло бути проявом особистої помсти російського диктатора Володимира Путіна за приниження, які йому довелось пережити від ГУР МО за майже два роки повномасштабної війни. Таку думку в ефірі "Ми-Україна" висловив ексголова Служби зовнішньої розвідки України Валерій Кондратюк. 

"За ті приниження, які він відчув від ГУР за час керівництва Кирила Буданова. Мова не лише про ті дрони, які були запущені по військових об’єктах всередині рф, а й приниження під час ударів по сакральним для Путіна та його оточення об'єктам, зокрема підпалення Кремля. Зрозуміло, що Путін сприймає такі речі дуже болісно і для нього ці приниження є в десятки разів більшими, ні те, що він отримав від Пригожина під час його рейду", - повідомив він.

Кондратюк додав, що близьке оточення Буданова було вибрано невипадково. Зокрема, високопосадовці ГУР, які відповідають за організацію партизанського руху на території рф.

Також ексочільник СЗР допустив, що російські спецслужби для здійснення замаху на дружину Буданова могли "втемну" використати третіх осіб.

"Сьогодні стверджувати, що в Головному управління розвідки є зрадники - це передчасно Але, я вважаю, що були просто використані треті особи, які навіть і не здогадувалися, що їх використовують "втемну" для здійснення цієї зухвалої спроби вбивства", - зауважив Кондратюк.

Також він заявив про наявність беззаперечних доказів, які свідчать, що за отруєнням дружини Буданова стояли спецслужби рф.

Як писав "Ми-Україна" раніше, про отруєння дружини Буданова та кількох співробітників ГУР МО важкими металами стало відомо 28 листопада.

Головне