Російські сили майже не використовують наземні роботизовані комплекси для доставки боєприпасів чи провізії, оскільки дешевше відправити на це завдання людину. Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив майор, т.в.о командира 4-го батальйону "Сила Свободи" 4-ї бригади "Рубіж" НГУ Володимир Назаренко.
За його словами, сучасна війна змінюється практично щодня через стрімкий розвиток технологій. Російська армія теж намагається масштабувати нові технічні рішення, однак переважно робить ставку не на якість, а на кількість.
"Сили оборони стоять не декілька кроків попереду в сенсі технологій, навичок і вмінь. І цим переважають, фактично, супротивника, попри величезний ресурс ворога. Але, знову ж таки, дуже динамічне поле бою, і війна змінюється виключно застосуванням технологій. Тобто, з кожним днем, з кожним місяцем, з кожним тижнем, все більше і більше застосовується тих чи інших дронів, тих чи інших безпілотних систем", - зазначив він.
Назаренко навів приклад, який наочно демонструє ставлення російського командування до власних солдатів.
"Ворог майже не використовує НРК. Чому? - Тому що для нього дешевше відправити якогось найманця, якого вони там завербували першою виплатою 400 000, хай він вручну несе якусь провізію, якісь припаси, якісь засоби, ніж відправляти НРК, який коштує доволі дорого. Вони не цінують життя. І це є, от, власне, те, що не змінюється і протягом попередніх війн, і протягом 2014 року. І з 2022 року для них найдешевший ресурс – це життя їхнього одноразового солдату", - підсумував він.
Як писав "Ми-Україна" раніше, росіяни упродовж останніх років постійно підтримують високу інтенсивність атак на Покровському напрямку. Для наступу ворог постійно перекидає резерви та намагається тиснути чисельністю особового складу і озброєння.