Одруження у кілька кліків: на бета-тест шлюбу онлайн вже зареєструвалися 2500 пар

Одруження у кілька кліків: на бета-тест шлюбу онлайн вже зареєструвалися 2500 пар

Україна вкотре довела свій статус цифрового піонера, цього разу у сфері укладання шлюбу. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю "Ми - Україна" розповів, що пари, які цими вихідними зареєстрували шлюб онлайн - були першими в світі, хто зробив це саме так.

"Бета-тест пройшов успішно", – заявив він, підкреслюючи, що Україна готується зробити цю послугу доступною для всіх громадян.

Процес реєстрації шлюбу тепер можна здійснити буквально "в кілька кліків", а сама церемонія проводиться через відеозв'язок.

"Послуга дійсно працює в кілька кліків - сама реєстрація, а далі вже сама процедура відбувається по відеозв'язку", - відзначив Федоров.

Нагадаємо, днями Україна запустила перші у світі онлайн-шлюби через "Дію". Перше подружжя, яка випробувало нову послугу, це військовий, народний депутат Роман Лозинський і фахівчиня із соціальних та поведінкових комунікацій Світлана Кісільова. я

Як повідомляли "Ми-Україна", впродовж місяця у "Дії" має запрацювати бронювання, запевнили в Мінцифрі. У відомстві розповіли, що нині триває процес технічної реалізації, зокрема налагодження інформаційної взаємодії між реєстрами "Оберіга" та Пенсійного фонду, і взаємодії між порталом "Дія" та "Оберігом" для того, щоб перевірки здійснювались автоматично.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.