Не кораблями єдиними: у ВМС назвали ще одну важливу втрату рф у Севастополі

Не кораблями єдиними: у ВМС назвали ще одну важливу втрату рф у Севастополі

Під час атаки Сил оборони Севастополя 24 березня постраждали не лише кораблі ворога. Речник ВМС ЗС України Дмитро Плетенчук в ефірі "Ми-Україна" назвав ще один важливий для Чорноморського флоту рф уражений об'єкт. 

Йдеться про будівлю військово-морської бази "Севастополь"

"Якщо говорити про ураження об'єктів безпосередньо на території Криму ми можемо констатувати, що серед них була будівля військово-морської бази "Севастополь". Якщо цей об'єкт функціонував відповідно до назви, це буде серйозною втратою для Чорноморського флоту так званої російської федерації. Саме ця структура відповідає за забезпечення ЧФ рф, вирішує багато поточних питань - від палива та провізії до боєкомплектів, озброєння та охорони кораблів. Так, цей об'єкт є дуже серйозним. Зв'язок це теж один з елементів, які вони при цьому можуть втратити", - розповів Плетенчук.

Нагадаємо, ВМС ЗСУ 29 березня дали офіційне підтвердження ураженню чотирьох російських суден під час ракетної атаки ЗСУ по окупованому Криму 24 березня. До раніше підтверджених великих десантних кораблів "Ямал" та "Азов" додалися розвідувальний плавзасіб "Іван Хурс" та плоскодонний десантний корабель "Костянтин Ольшанський". 

Як писав "Ми-Україна" раніше, останній зазнав ураження української протикорабельною ракетою "Нептун". Речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук наголосив на тому, що саме це знаряддя брало участь затопленні російського крейсера "Москва", але з того часу - за два роки - отримало "більшу вбивчу силу".

Головне