Російські окупаційні війська не полишають спроб просунутися на Запорізькому напрямку та наблизитися до стратегічно важливого Оріхова.
Про це розповів полковник, речник сили оброни півдня України Владислав Волошин в ефірі “Ми-Україна”.
Як розповів Волошин, минулого тижня загарбники здійснили масований штурм Малої Токмачки, намагаючись зайти в населений пункт, проте Сили оборони повністю відбили всі атаки й не віддали ворогу жодного метра землі.
За його словами, під час попередніх спроб відтиснути українських захисників ворог навіть застосовував тактику масованого наступу на легкомоторній техніці. Попри повторні штурми наступного дня, окупанти зазнали фіаско.
Наразі піхотні штурми поблизу селища тимчасово призупинилися, проте затишшям це назвати не можна.
"За минулу добу біля Малої Токмачки не зафіксовано спроб противника до штурму наших позицій, проте ми фіксуємо, що на цій ділянці фронту противник не припиняє ведення розвідки, не припиняє здійснювати інженерне забезпечення своїх військ, тобто він проводить мінування певних ділянок біля своїх позицій", — повідомив Владислав Волошин.
Речник наголосив, що зараз армія рф активно перегруповує свої сили та засоби для нових ударів. Наразі для окупантів це доволі складна процедура, адже їм доводиться перекидати та збирати особовий склад штурмових груп на передових позиціях через зону суцільного вогню під контролем ЗСУ.
“Попри відсутність прямих бойових зіткнень упродовж останньої доби, Мала Токмачка залишається вкрай небезпечною ділянкою”, - говорить полковник.
Ворог без упину гатить по позиціях українських оборонців з артилерії та масово застосовує дрони. Кінцева мета російського командування на цій ділянці залишається незмінною – за будь-яку ціну підібратися впритул до Оріхова.
Як писав "Ми-Україна" раніше, у ворога виник дефіцит пального та ліміти на снаряди після ударів ЗСУ по логістиці.