Москва готує найбільшу інформаційну війну: на це виділена рекордна сума

Москва готує найбільшу інформаційну війну: на це виділена рекордна сума

Російська влада цьогоріч витратить рекордні обсяги грошей на проведення інформаційної війни проти України. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів головний спеціаліст Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ Тарас Дзюба

"Те, що ми відмічаємо від початку цього року - з активізацією дій на фронті, різким збільшенням авіаційних, ракетних та артилерійських ударів по нашій території, які йдуть практично по всьому прикордонню, вони ще дещо зробили. На цей рік в російському бюджеті закладена рекордна сума грошей саме на інформаційну війну, на інформаційні операції. Це не тільки шпигуни, це розповсюдження дезінформації, замовні статті у провідних світових видання, проведення конференцій-семінарів просування проєктів "руського міра" і т.д.", - зазначив він. 

Також помічено нарощування підривної діяльності, такої як саботаж, диверсії та залякування, в країнах-партнерах України. Відмічається і суттєве збільшення зусиль, спрямованих на те, щоб Київ не отримав будь-якої серйозної зброї, яка оперативно могла б змінити ситуацію на фронту.

"Все це проводиться разом в рамках єдиної стратегії, яку вони обрали на цей рік", - підсумував Дзюба. 

Нагадаємо, у Центрі протидії дезінформації РНБО заявили, що росіяни не збираються припиняти використовувати африканські медіа для розповсюдження неправдивої інформації. Ставка робиться на населення з низьким порогом медіаграмотності. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, деякі держави-члени Північноатлантичного альянсу уже реалізували на практиці ініціативу щодо відправлення свого військового контингенту на територію України

Головне