Масований нічний обстріл Одеси та області: куди поцілили

Масований нічний обстріл Одеси та області: куди поцілили

Ворог у ніч проти 10 жовтня укотре масовано атакував Одещину ударними дронами. Попри результативну роботу української ППО є влучання. Більше про гучну ніч в самій Одесі та в області розповіла наша Ольга Дунська. 

Повітряна тривога в регіоні лунала протягом трьох годин. За це час армія рф запустила по регіону понад два десятки дронів, переважно "шахедів".

Ворожі цілі наші захисники неба збивали і над самим обласним центром, характерні звуки чуло чимало людей. Сили протиповітряної оборони збивали ворожі цілі як над морем, так і у передмісті.

Внаслідок атаки є пошкодження логістичної інфраструктури, проте минулося без жертв та постраждалих.  

Під час сьогоднішньої атаки ворог обрав тактику, щоб дрони заходили з різних сторін та кількома групами. 

Як відомо, у ніч проти 10 жовтня ворог скерував по українському півдню 36 одиниць Shahed-131/136. Повітряні цілі противник запускав з тимчасово окупованого Криму, а саме з мису Чауда. 27 ворожих дронів наші захисники неба ліквідували: 23 з них над Одещиною, три - на Херсонщині та ще один - на Миколаївщині. 

Нагадаємо, військово-політичний оглядач Олександр Коваленко переконаний, що під час майбутніх масованих атак по Україні противник більшою мірою покладатиметься на дрони-камікадзе, а не на ракети. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, в ОК "Південь" відзначили що окупаційна армія рф останнім часом стала менше використовувати ракети для атак по Україні. У відомстві допускають, що противник займається накопиченням ракет для їх застосування в осінньо-зимовий період.

 

Головне