Має ще чимало агентів: Данілов розповів про спроби рф дестабілізувати ситуацію в Україні зсередини

Має ще чимало агентів: Данілов розповів про спроби рф дестабілізувати ситуацію в Україні зсередини

Росія неспроможна перемогти Україну на полі бою, тому намагається дестабілізувати ситуацію зсередини через своїх агентів. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі телеканалу "Ми-Україна".

За його словами, росія має в Україні ще чимало агентів, тож ситуація досить небезпечна.

"російська федерація не має спроможності побороти нас військовим шляхом, тому вона зараз піднімає все, що в них є, для внутрішньої дестабілізації в Україні. Це дуже небезпечна ситуація. Я можу наголосити - ми не усвідомлюємо рівень небезпеки, яку несуть ці речі, що сьогодні лунають з вуст цих представників російської федерації. Коли мова йде, що треба повертати російську мову, треба розмовляти російською мовою, треба з росіянами якось домовлятися, треба відмовлятися від кордонів 1991 року. Зараз оці наративи є вкрай небезпечними, тому що після такої кількості жертв, після того, як українці виборюють свою незалежність, запускати такі наративи вкрай небезпечно для внутрішньої дестабілізації", - наголосив Данілов.

При цьому він запевнив, що РНБО уважно слідкує за цим процесом.

"На жаль, вони ще є (російські агенти в Україні, - ред.). І ще раз наголошую - наше завдання зробити так, щоб їх не було. Не було в нашому інформаційному просторі, не було в політичному просторі. Тому що якщо в наступний парламент буде проходити проросійська партія, тоді заради чого ми взагалі воюємо, кладемо життя кращих з кращих. Щоб росіяни знову панували в нашій країні? Майте на увазі, що вони тут панують останні 32 роки", - заявив Олексій Данілов.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що російське вторгнення в Грузію та окупація її частини стали початком Третьої світової війни.

Головне