Як змінився характер Зеленського за два роки війни, - відповідь першої леді

Як змінився характер Зеленського за два роки війни, - відповідь першої леді

Перша леді Олена Зеленська розповіла, чи змінився характер президента України Володимира Зеленського за два роки війни. 

Як зізналася перша леді України у ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Ми-Україна", деякі риси характеру президента "зараз стали гострішими і більш важливими".

"Дуже складно оцінити. Можу сказати, що є риси його характеру, які зараз стали гострішими і більш важливими - це впертість, цілеспрямованість, витривалість. Ці риси важливі завжди для будь-якої людини, але в цій ситуації, в якій ми всі зараз, для президента нашої країни вони дуже важливі. Щодо особистого, мені здається він став більш сентиментальним в якихось простих речах, тому що, коли йому не вистачає дуже простих для нормальної людини речей - спілкування зі своєю родиною - його можна потішити будь-якою дрібничкою, пов’язаною з дітьми, надіслати йому фотографію сина або розповісти, що сказала донька. Його зараз це дуже емоційно торкається, раніше таким чутливим він не був", - зазначила Олена Зеленська.

Водночас вона розповіла, чи дає поради президенту Володимиру Зеленському.

"Чесно кажучи, будь-який хороший чоловік буде казати, що моя дружина - моя найперша та найкраща радниця. Впевнена, що мій чоловік так каже, як і Джо Байден так каже. Це гармонійні стосунки в родині, але я не вважаю, що це етично щось радити чоловіку зараз. Він Президент, Гарант Конституції і приймає надскладні рішення. Я не думаю, що я маю право йому щось радити. І не думаю, що він би і питав мене про це", - заявила перша леді України.

Крім того Олена Зеленська поділилася, чи дружить з першими леді інших країн.

"Важко скласти дружні стосунки в загальному розумінні цього слова, коли в тебе тільки протокольні зустрічі. Ми ж не їздимо разом відпочивати. На жаль, це тільки телефонні розмови, протокольні зустрічі тощо. Але, чим більше зустрічей, тим більше симпатії потім. Ми багато співпрацюємо з моїми колегами і чим більше ми говоримо і робимо разом, тим краще ми одна одну розуміємо. У нас чудові стосунки з пані Джилл Байден, я їй вдячна за її приїзд у 2022 році - це дуже сміливий вчинок. Знаючи, які складні протоколи в американських політиків - це було дуже сміливо і ми це дуже цінуємо. Наші зустрічі з кожним разом все більш приємні, тому що все менше часу ми витрачаємо на протокольні речі, а більше спілкуємося про спільні проєкти, які ми можемо втілити", - розповіла перша леді.

Як повідомляли "Ми-Україна", перша леді України Олена Зеленська зізналася, що чим довше триває війна, тим тримати увагу світу навколо України стає складніше

Головне