Фітьо назвав головне завдання для ЗСУ взимку

Фітьо назвав головне завдання для ЗСУ взимку

Українські військові активно працюють над перекриттям логістичних маршрутів ворога, роблячи це однією з основних пріоритетних задач для Збройних сил України взимку.

Про це повідомив голова служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

"Наша стратегічна мета полягає в тому, щоб всі наші дії сприяли українським Збройним силам і завдали шкоду російським окупантам. Однією з наших головних задач є перерізання їхніх логістичних маршрутів та блокування поставок, щоб вони відчували голод і холод, та втрачали бажання продовжувати війну", - зауважив Фітьо в ефірі "Ми-Україна".

Він також висловив обурення стосовно загрози, яку становлять російські безпілотники для українських військ. Фітьо вважає, що одним із способів боротьби з дронами є ліквідація їхніх операторів.

Нагадаємо, на Бахмутському напрямку окупаційна армія російської федерації намагається відновити втрачене положення. Росіяни "закидують" ЗСУ штурмовими групами, та загарбники "лягають один біля одного", щоб навесну удобрити українську землю.

Ворог не припиняє спроб атакувати, здійснюючи авіаційні удари. Крім того, противник використовує як піхоту, так і бойові машини за підтримкою танків.

"На Бахмутському напрямку ворог був у обороні, орієнтовно два тижні тому перейшов до активних наступальних дій, намагається повернути втрачені позиції. Українські військові були в активній обороні і за кращої нагоди переходили до атакувальних дій, покращували своє тактичне положення. За минулу добу було відбито вісім ворожих атак", - зауважив Фітьо.

Як писав "Ми-Україна" раніше, на Авдіївському напрямку російська війська ведуть розвідку боєм.

Головне