Дронів на фронті буде достатньо, коли не стане останнього росіянина, - Погорілий

Дронів на фронті буде достатньо, коли не стане останнього росіянина, - Погорілий

Дронів, як і будь-якої іншої зброї, ніколи не буде достатньо на фронті. Хіба лише коли буде знищено усіх росіян. Про це заявив співзасновник та аналітик проєкту Deep State Роман Погорілий у стрімі на "Ми-Україна". 

"Мало буде завжди. Достатньо зброї, патрони, FPV-дрони і будь-що буде достатньо тільки тоді, коли здохне останній русак. Коли ми їх знищимо, тоді буде достаньо. І то треба буде накопичувати, щоб мало чого не вилізли. Це завжди мало, але не називаючи будь-які цифри, мільйон, мільярд, сто мільйонів. Нам треба максимально свої зусилля направити на те, щоб розробляти дрони, накопичувати якісь свої сили, засоби, максимально готуватися, допомагати нашим бійцям", - заявив Погорілий.

При цьому він висловив переконання, що перемога нашої країни залежить від кожного з нас.

"Це залежить від кожного. Вся країна має долучатися. Зможемо мільйон за наступний рік - прекрасно. Але краще говорити - чим більше, максимально. І головне практикою і ділом включатися в це", - наголосив аналітик.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Володимир Зеленський під час великої пресконференції для представників ЗМІ відповів, чи може закінчитися війна з росією у 2024 році. За його словами, ніхто не знає точної відповіді, коли закінчиться війна.

Головне