Дніпров: Присутність росіян на Олімпіаді у Парижі пройде непомітно

Дніпров: Присутність росіян на Олімпіаді у Парижі пройде непомітно

Присутність росіян на Олімпійських іграх у Парижі пройде непомітно, адже вони представлені у небагатьох видах спорту і у невеликій кількості. Про це в ефірі "Ми-Україна" розповів віцепрезидент Національного олімпійського комітету України Олексій Дніпров.

"Ми очікуємо на сьогоднішній день в небагатьох видах спорту їх представництва і в дуже невеликій кількості. Тому я думаю, що ми фактично не помітимо навіть їхню участь, - зазначив Дніпров.

Водночас він назвав успішною боротьбу України за недопуск росіян та білорусів до Олімпіади.

"Боротьба щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх російських та білоруських спортсменів вона триває, триває не один рік. І я з гордістю можу сказати, що вона успішна з боку України. росія і білорусь не представлені на Олімпійських іграх офіційно як країни. Більше того, їхнє членство призупинено в Міжнародному олімпійському комітеті. Дійсно, відповідно до рішення Міжнародного олімпійського комітету, в деяких видах спорту будуть представлені так звані нейтральні спортсмени, в яких не буде державної символіки, ніяких офіційних національних символів країни-агресора", - зазначив віцепрезидент НОК України.

Як повідомляли "Ми-Україна", на чемпіонаті Європи з фехтування російська спортсменка влаштувала істерику після того, як українка Олена Кривицька відмовилась потиснути їй руку.

Головне