Для повного захисту Україні потрібно 25 систем Patriot, - Зеленський

Для повного захисту Україні потрібно 25 систем Patriot, - Зеленський

Щоб повністю закрити Україну потрібно 25 систем Patriot по шість-вісім батарей в кожній або аналоги.

Про це заявив президент Володимир Зеленський у ексклюзивному інтерв'ю для телеканалу "Ми-Україна" та ICTV.

"Я вам не скажу скільки у нас є систем Patriot, я можу вам сказати, щоб закрити Україну повністю на майбутнє, Україні бажано мати 25 систем Patriot по 6-8 батарей в кожній. Вже всі наші партнери про це прекрасно знають і навіть знають точки, де повинні стояти відповідні системи", — розповів він.

Він додав, що Україні підійдуть також аналоги Patriot: "є кілька аналогів в світі, вони працюють також дуже непогано".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Наш вибір один - вижити і перемогти". Ексклюзивне інтервʼю Володимира Зеленського телеканалу "Ми-Україна"

Також президент розповів, яка ситуація із запасами ракет наразі в Україні та чи вистачить їх для прикриття енергооб'єктів.

"Вони будуть добивати нашу енергосистему. Це їх бажання. Я вважаю, що ми зможемо пройти цей шлях. Ми багато енергооб’єктів змогли захистити, захистити ППО і захистити іншим захистом І, II та III рівнів. Це різні бетонні захисти, але є ракети, проти яких ці захисні системи не працюють. Тут можуть спрацювати тільки системи Patriot або аналог. Тут нам треба обирати – який об’єкт захистити. Через відповідні пересування того, що має не пересуватися втрачаєте і швидкість і захист", - пояснив голова держави.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Україна потребує 150-200 тисяч снарядів на місяць.

Головне