ДБР очікує, що Гринкевичу та всім причетним до оборудки з Міноборони сьогодні оберуть запобіжний захід

ДБР очікує, що Гринкевичу та всім причетним до оборудки з Міноборони сьогодні оберуть запобіжний захід

Скандальному бізнесмену Ігорю Гринкевичу, який розкрадав державні кошти на закупівлях для ЗСУ, сьогодні повинні обрати запобіжний захід. Про це повідомила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сапьян в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

"Сьогодні Державне бюро розслідувань очікує, що їм буде обрано запобіжний захід. Тим, кому оголосили вчора підозру і затримали, відповідно, що сьогодні їм буде обрано запобіжний захід. А загалом, якщо оцінювати ситуацію, то нагадаю, що з кінця грудня наша з вами увага дійсно прикута до львівського бізнесмена. Саме той, хто запропонував одному із керівників Головного слідчого управління ДБР пів мільйона доларів за те, щоб вирішити свої питання", - зазначила Сапьян.

Разом з тим вона нагадала, що Гринкевич відтоді перебуває у СІЗО.

"Він перебуває з того момента в СІЗО і саме там він отримав ще одну підозру. Це у шахрайстві і в участі у злочинній організації. Це суворі такі статті досить, 255 і 190. Але за такими (статтями, - ред.) підозри отримали ще четверо причетних до цієї оборудки з Міністерством оборони, яке стосувалося закупівлі одягу та білизни для Збройних сил України. Угруповання було створено, як встановили слідчі, аби привласнювати бюджетні гроші, які виділялися за закупки білизни для військових", - повідомила радниця з комунікацій ДБР.

Як повідомляли "Ми-Україна", Міністерство оборони України оголосило про розірвання контракту з компанією "Трейд лайнс рітейл", який передбачав постачання продуктів для ЗСУ.

Головне