Через ракетну атаку росіян були перебої зі світлом на Чернігівщині та Харківщині, - Гринчук

Через ракетну атаку росіян були перебої зі світлом на Чернігівщині та Харківщині, - Гринчук

Через ракетну атаку російських військ, яка відбулась зранку у вівторок, 23 січня, були перебої з електроенергією у Чернігівській та Харківській областях.

Про це заявила заступниця міністра енергетики України Світлана Гринчук в ефірі національного марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна". За її словами, через масовану атаку зранку у Харкові та Харківській області було пошкоджено обладнання систем операторів з розподілу електроенергії та лінію електропередачі. Без світла залишились 11 тис. споживачів у регіоні, але станом на 14:00 для 6 тис. електропостачання повернути вже вдалося.

"Однак ще майже 5 тис. залишаються без електроенергії, роботи тривають. Крім того, було пряме влучання в газопровід - наші спеціалісти, ремонтні бригади газомережі одразу виїхали на місце події. Було відключено від постачання газу 12 будинків - поки що ще відновити газопостачання не вдалося, але сподіваємося, що найближчим часом зможемо відновити і електро-, і газопостачання всім споживачам, у яких воно було відключено внаслідок обстрілів", - зазначила заступниця глави Міненерго.

Також певні відключення внаслідок пошкодження лінії були в Чернігівській області. Проте там наразі всіх споживачів вже підключили, розповіла Світлана Гринчук. Водночас постійні відключення світла тривають у прифронтових регіонах, де обстріли відбувають майже безперервно, у тому числі по об'єктах критичної інфраструктури.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, кількість загиблих внаслідок ракетної атаки рф у Харкові зросла до шести осіб. Фахівці ідентифікували тіло ще однієї жінки

Головне