Братчук пояснив, що означають паузи в ракетних ударах росіян по Україні

Братчук пояснив, що означають паузи в ракетних ударах росіян по Україні

 Речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук розповів, що росіяни не лише накопичують ракети (зокрема "Калібри") - вони стикаються з труднощами при їх використанні.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі "Ми-Україна".

"Можемо згадати Джанкой кілька місяців тому - тоді були влучання у військовий вантаж. Там попередньо були "Онікси" і "Калібри", які були пошкоджені. З іншого боку, якщо ми говоримо про передислокацію Чорноморського флоту до інших пунктів з Севастополя, то якщо вони будуть використовувати "Калібри", їм на переспорядження доведеться повертатися до Севастополя. Але чи їм безпечно перебувати в Севастополі? З цим теж можуть бути пов'язані паузи в ракетних ударах", - сказав він.

Нагадаємо, удари ЗСУ в Криму стосуються об’єктів, які можуть завдавати удари по Одещині. В першу чергу мова йде про аеродроми.

"Зараз ці прильоти стосуються тих об'єктів, з яких можуть наноситися або наносяться удари по Одещині - ми говоримо про аеродроми. Новофедорівка - вчора там приїжджали швидкі і пожежні машини. І ті об'єкти, які ви згадали на Арабатській стрілці - це не Крим, але дуже близенько. Там знаходяться ворожі об'єкти, і перш за все об'єкти управління, командного складу. Прильоти поки що офіційно не підтверджені - йде дорозвідка", - сказав військовий експерт Сергій Братчук.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Станіславі на Херсонщині зафіксовано понад 40 прильотів за ніч.

Головне