Алфьоров: Росіяни - єдина нація, яка отримує задоволення від страждань інших

Алфьоров: Росіяни - єдина нація, яка отримує задоволення від страждань інших

Росіяни це єдина нація, яка отримує задоволення від того, коли хтось страждає, особливо українці. Таку думку у ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна" висловив офіцер ЗСУ, історик Олександр Алфьоров.

"Історія з геноцидом українців через голодомори стала калькою і мавпуванням з їхнього боку на кшталт "українці викопали Чорне море", "українські слони" та власне "якийсь там Голодомор". Тобто, насправді це людиноподібні істоти, які не можуть навіть співчувати чужому горю. Зверніть увагу, що росіяни це єдина нація, точніше населення, яке отримує задоволення від того, що хтось страждає. От просто зрозумійте, що вони люблять, коли страждають українці. Вони люблять, коли хтось страждає від терактів, вони отримують задоволення. Тому оцей маніакальний стан, психоз загальний, який називається російським світом, він не передбачає навіть покарання за свої дії", - зазначив Алфьоров.

Нагадаємо, російське окупаційне військо у день памʼяті жертв Голодомору-геноциду здійснило масовану атаку на Україну, зокрема на Київ. Повітряна тривога в українській столиці тривала понад шість годин. Після закінчення атаки президент України Володимир Зеленський звинуватив росію у свідомому терорі. Також він висловив думку, що "керівництво росії гордиться тим, що може вбивати".

Як повідомляли "Ми-Україна", у Києві біля меморіалу жертвам голодоморів відбулася панахида. Сотні людей прийшли до пам’ятника з лампадками, свічками, хлібом та яблука, які поклали біля підніжжя монументу.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.