Uber за понад $700 млн продала свою частку в російському "Яндекс.Таксі"

Uber за понад $700 млн продала свою частку в російському

Американська компанія Uber продала російській компанії "Яндекс" за 702,5 мільйона доларів свою частку в групі компаній "Яндекс.Таксі". Про затвердження угоди повідомили в "Яндекс".

Після купівлі частки Uber, а саме 28,98%, "Яндекс" став єдиним власником групи, яка керує сервісами замовлення таксі, каршерингу та оренди самокатів. 

Uber та "Яндекс" почали співпрацювати у лютому 2018 року. Тоді вони створили спільну компанію MLU B. V., яка керувала сервісами таксі "Яндекс Go" і Yango.

Також Uber мала частки у "Яндекс Еда", "Яндекс Лавці" і "Яндекс Доставці", які кілька років тому також продала "Яндекс".

Після повномасштабного вторгнення рф в Україну Uber вирішила прискорити вихід зі спільного підприємства з "Яндексом". А керівники Uber, які входили до ради директорів "Яндекс.Таксі", пішли з посад.

Нагадаємо, компанія Henkel AG підписала угоду про продаж свого бізнесу в росії. До консорціуму, який купує бізнес в компанії, входять Augment Investments, Kismet Capital Group та Elbrus Services. 

Як повідомляли "Ми-Україна", Президент України Володимир Зеленський у суботу, 15 квітня, запровадив нові санкції проти низки росіян та російських компаній. Зокрема, під санкції потрапили VK та ТОВ “Яндекс”, до якого входять десятки ресурсів і сервісів, наприклад: “Яндекс.Таксі”.

Головне