Дипломат розповів, як працюють спецслужби рф: Вже за три хвилини ви відчуваєте, що знайомі все життя

Російські шпигуни та агенти спецслужб докладають максимум зусиль, щоб після першого короткого спілкування у людини виникло враження, ніби вони знайомі все життя. Про це в ефірі телеканалу “Ми-Україна” розповів український дипломат Олександр Левченко.

За його словами, агентам російської ФСБ зазвичай потрібно лише три хвилини спілкування, щоб людина почала їм довіряти.

“Якщо у вас таке враження, що ви з людиною поспілкувалися три хвилини і у вас таке враження, що ви його знаєте ціле життя і вам з ним спілкуватися дуже гарно, приємно, і вас тягне це спілкування продовжити, повірте, це не дипломат. Тому що людина, яка вас бачить вперше, їй немає сенсу вилазить зі шкіри… Це професійні навички. Вам з ним легко, він вам вселяє якийсь інтерес. Дипломати себе так не поводять, їм це не потрібно. Там контакти встановлюють не швидко, тобто час проходить і так далі, придивляються. Як тільки з першого разу і все вже, розумієте… Я кажу про “російську школу”, – зазначив Олександр Левченко.

Раніше кінорежисер Любомир Левицький розповів, що російські спецслужби тісно співпрацюють з американським інформаційним простором та платять шалені кошти за “правильні” наративи.

Як повідомляли “Ми-Україна”, співробітники правоохоронних органів у Харківській області затримали російського окупанта, який після деокупації регіону переховувався у покинутих будівлях. Затриманим виявився мешканець Московської області.

Головне