“Барбі” став найкасовішим фільмом в історії Warner Bros. зі зборами $1,34 млрд

Барбі став найкасовішим фільмом

Фентезі-комедія “Барбі” стала найкасовішим фільмом в історії Warner Bros. – у світовому прокаті стрічка зібрала 1,342 мільярди доларів.

Про це пише MovieWeb.

Фільм про ляльок посунув з першого місця “Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 2‎” у рейтингу найкасовіших стрічок Warner Bros. Цей рекорд тримався 12 років.

“Барбі‎” за шостий тиждень прокату додала $18,2 млн на 75 ринках, збільшивши загальну суму міжнародних зборів до $1,34 млрд у світі. Стрічка Грети Гервіг зараз є найбільшим фільмом WB на 36 ринках, зокрема у Великій Британії, Бразилії, Австралії, Новій Зеландії, Аргентині, Польщі та Україні. Робота режисерки також стала найкасовішим у світі фільмом, знятим жінкою.

Нагадаємо, “Барбі” та “Оппенгеймер” привели у кінотеатри України понад 500 000 глядачів. Світові покази “Барбі” принесли понад 823 мільйонів доларів, “Оппенгеймера” – 425 мільйони доларів. 

Крім того, культовий американський виробник іграшок – компанія Mattel – випустив нову ляльку Барбі. Вона зображає людину із хворобою Дауна. У компанії пояснюють, що  випуск такої незвичайної ляльки допоможе “більшому числу дітей знайти іграшку, яка схожа над них”, щоб кожна з них могла “побачити себе у Барбі”.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Києві за добу зафіксували одразу три температурні рекорди.

Головне