Росіяни можуть готувати точкову атаку по Україні, – Гуменюк

Атака по Україні

Росіяни можуть готувати точкову атаку по Україні. рф тримає у Чорному морі чотири ракетоносії.

Про це ефірі телеканалу “Ми-Україна” заявила керівниця прес-центру сил охорони та оборони ОК “Південь” Наталія Гуменюк.

За її словами, рф тримає свої ракетоносії за сотню кілометрів від контрольованого Україною берега.

“Знаходяться десь за 100-150 кілометрів, туляться ближче до Новоросійська. При цьому вони розосереджують свої корабельне угруповання. Наразі ми спостерігаємо, що вони ведуть перемовини зі стратегічною авіацією, тому не виключено, що буде точкова ракетна атака з використанням як повітряних ракет, так і надводного та підводного базування”, – розповіла вона.

Загалом рф тримає у Чорному морі чотири ракетоносії, залп може складати 24 “Калібри”.

“Фіксуємо чотири ракетоносії на чергуванні. Це може свідчити про використання 24 “калібрів”, але ми не гарантуємо, що вони всі повністю спорядженні. Але небезпеку треба усвідомлювати. Те, що вони залишають ракетоносії на чергуванні, може свідчити про наміри застосувати ракети. Як правило вони застосовуються у масованих ракетних атаках, але останнім часом ця тактика у них не виправдана, тому говоримо про пошуки нових підходів. За останні кілька тижнів пусків “калібрів” не відбувалося”, – додала Гуменюк.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Олексій Їжак вважає, що у разі застосування росію ядерної зброї, то президента рф Володимир Путіна вб’ють. 

Головне

Угорський голова Міністерства закордонних справ Петер Сіярто укотре заявив про необхідність припинення вогню в Україні та негайні переговори про встановлення миру. У коментарі AP він пояснив, що його заклик щодо…

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…