Власну кореспондентку "Ми - Україна" в Харківській області Ірину Антонюк нагородили орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

Власну кореспондентку

Президент України Володимир Зеленський відзначив власну кореспондентку телеканалу  "Ми - Україна" на Харківщині Ірину Антонюк орденом За заслуги ІІІ ступеня. Нагороду нашій колезі глава держави вручив особисто.

Це вона - не тільки повідомила редакцію про початок війни, але і першою ввімкнулася в прямий ефір національного марафону, тоді ще у складі команди телеканалу "Україна 24". До контрнаступу на Харківщині півроку працювала без вихідних, провела понад півтисячі прямих ефірів з міста, яке майже щодня обстрілювали загарбники і опанувала мистецтво мобільної журналістики.

Після героїчного контрнаступу українських захисників майже всю територію Харківської області звільнили. Ірина продовжує фільмувати і розповідати історії людей, які пережили окупацію і досі потерпають від нальотів загарбників у прикордонних населених пунктах. А також про роботу саперів та військових, які щодня продовжують звільняти область від російського залізяччя та самих окупантів. Іра мріє доїхати у кожен із понад 300 звільнених населених пунктів і розказати їхні історії глядачам.

Також подяку від голови Верховної Ради отримала кореспондентка Олена Чернякова і телеоператор Максим Хлопотов.

111.jpg (67 KB)

1120.jpg (74 KB)

Подякою Міністерства культури та інформаційної політики України нагороджені керівниця регіональної редакції Юлія Сухаревська, керівниця департаменту координації та продюсерів Наталія Семенова та керівниця напрямку виробництва YouTube-контенту Катерина Поповська.

113.jpg (109 KB)

Головне