Volkswagen має намір продати завод в росії

Німецький автовиробник Volkswagen планує найближчим часом продати свій завод в Калузі. Про це повідомляє Telegram-канал “Ми-Україна”.

“Процес продажу ще не завершено. Однак відомо, що ми докладаємо зусиль, щоб завершити продаж досить швидко”, – йдеться в повідомленні.

За словами члена правління концерну Томаса Шефера, через повномасштабне вторгнення росії в Україні у 2022 році Volkswagen зазнав збитків у розмірі 2 млрд євро. 

Зазначається, що німецький автовиробник майже рік тому припинив бізнес у російській федерації і зупинив виробництво на своїх заводах у Калузі та Нижньому Новгороді. На підприємство вже приїжджали делегації потенційних покупців із Казахстану та Австрії. 

Нагадаємо, що уряд Південної Кореї передав 100 автомобілів піротехнічним підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій. Більшу частину транспорту, яка потрібна для розмінування територій, відправляють у регіони, де відбуваються активні бойові дії.

Як писав “Ми-Україна” раніше, американський виробник автомобілів Ford подав заявку на отримання патенту на механізму, який дозволить карати осіб, які затримують платежі за кредитами. 

Головне