В Івано-Франківській області стався землетрус: подробиці

У місті Яремче в Івано-Франківській області 12 квітня стався землетрус. Про це повідомили у Головному центрі спеціального контролю.

Землетрус магнітудою 2,5 (за шкалою Ріхтера) зафіксували за 10 км на захід від Яремче на глибині 6 км о 14:26:49 (за київським часом).

Фахівці зазначають, що землетрус був невідчутний, адже така інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей, а зафіксувати їх можуть тільки сейсмографами.

За даними центру спецконтролю, подібні за силою землетруси на території Івано-Франківської області востаннє реєстрували в регіоні 22 грудня 2022 року. Тоді це сталося у в Надвірнянському районі Івано-Франківської області (магнітуда склала 2,4).

З початку поточного року землетрусів у Івано-Франківській області зареєстровано не було.

У Головному центрі спеціального контролю закликали всіх, хто відчув сьогоднішній землетрус, повідомити про це. Це дозволить уточнити енергетичні параметри землетрусу.

Землетрус в Івано-Франківській області
Землетрус магнітудою 2,5 зафіксували на захід від Яремче в Івано-Франківській області

Як повідомляли Ми-україна, на південь від Мукачево Закарпатської області зафіксували землетрус магнітудою 2,2 за шкалою Ріхтера.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…

Минулої доби, 2 жовтня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України збільшились на ще 360 загарбників. Наші оборонці за учорашній день також знищили 15 танків, вісім бойових броньованих машин, 40…