Україна виконала план із накопичення газу у сховищах

У підземні сховища газу станом на 19 вересня 2023 року вже закачано 14,7 млрд кубометрів “блакитного палива”. Про це повідомляє Міністерство енергетики.

“Станом на 19 вересня загальний обсяг природного газу в підземних сховищах (ПСГ) сягнув 14,7 млрд кубометрів. Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу у сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково”, – йдеться у повідомленні.

За 2023 рік запустили в роботу 54 нових свердловини, наростивши добовий видобуток по країні до 52,7 млн куб. газу на добу.

Міністр енергетики Герман Галущенко назвав такий результат важливим внеском у забезпечення енергетичної безпеки України.

Нагадаємо, група Нафтогаз у період з січня по серпень поточного року сплатила до державного та місцевих бюджетів понад 61 млрд гривень податків. 

Як повідомляли “Ми-Україна,” товариство з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” поінформувало про закінчення строку виконання ним функцій та обов’язків постачальника “останньої надії” (ПОН) з 22 липня цього року. Компанію було визначено ПОН на три роки. “Нафтогаз України” залишається надійним постачальником газу за всіма своїми договорами як “звичайний” постачальник.

Головне