У центрі Москви росіян вчать, як збирати “тривожну валізку”

У столиці країни-агресора Москві на сітілайтах почали поширювати відео-інструкцію, як зібрати “тривожну валізку”.

Ще трохи більше, ніж рік тому, росіяни заявляли, що вони “візьмуть Київ за три дні”, а тепер вже вчать своє населення, що повинно бути у їхніх “тривожних валізках”.

Зокрема, жителям Москви дають інструкції на випадок ядерного чи хімічного удару.

Українці в соціальних мережах миттєво відреагували на відео з Москви. Дехто з них нагадав, що українці вже цей етап проходили, інші ж почали насміхатися з росіян, що вони не встигнуть втекти з росії, бо кордони їхньої країни закриті.

Нагадаємо, за декілька місяців до початку повномасштабної війни в Україні почали поширювати інструкції, як зібрати “тривожну валізку”. А за декілька місяців після вторгнення росії в Україні знову заговорили про “тривожну валізку”, однак уже на випадок ядерного удару. Тоді росіяни зрозуміли, що не можуть нічого зробити на полі бою, і почали погрожувати Україні застосувати тактичну ядерну зброю. Однак партнери України нагадали рф, що у разі застосування цієї зброї, відповідь буде дуже потужною.

Як повідомляли “Ми-Україна”, Велика Британія вирішила надати Україні снаряди зі збідненим ураном для танків Challenger 2. Російський диктатор Володимир Путін на це заявив, що рф буде змушена “реагувати”, якщо Україна використовуватиме такі боєприпаси.

Раніше експерт Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Їжак заявив, що у разі застосування росією ядерної зброї Володимира Путіна вб’ють.

Головне