У Львові жінка звинуватила навчальний заклад у булінгу дитини з інвалідністю

У Львові навчальний заклад не запросив дитину з інвалідністю на свято останнього дзвоника. Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла мама хлопчика.

За словами жінки, на святкуванні були всі учні, крім її сина.

“Усі діти, батьки педагоги святкують і радіють, залучені у концерт, прийшли у нарядних вишиванках… Але є одна дитина, для якої немає місця у загальній радості. Мій син. Моя дитина, яку не повідомили про святкування. Не запросили і не чекали”, – написала жителька Львову. 

Крім того, жінка приїхала з сином на свято, але дитина не розуміла, чому йому на цьому святі нема місця.

Мама учня додала, що його не запрошували на екскурсій та виступи з початку навчального року

“Ми так само не були запрошені у музеї, в кінотеатр, на свято вишиванки, і зовсім випадково приїхали в школу, коли усі діти були запрошені на зустріч з рятувальниками. Жоден педагог чи керівник не повідомили про свято останнього дзвоника. Я особисто телефонувала в неділю, щоб дізнатись про завершення навчального року. Сказали – “в середу”, без натяку на святкування, без повідомлення про час, формат. Жодного слова”, – наголосила Галина.

Зазначається, що обурена жінка звернулася до відповідних державних установ із заявою про булінг та цькування дитини з інвалідністю у львівській школі Марії Покрови, якою керує священнослужитель греко-католицької єпархії отець Мостовий.

Наголосила, що в Одесі сталася стрілянина у четвер, 1 червня, внаслідок якої загинула одна людина.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, в Одесі 28-річний чоловік вбив людину, яка прихистила його на комендантську годину.

Головне