У “Дії” вже придбали 500 000 військових облігацій на пів мільярда гривень, – Федоров

Громадяни України придбали в застосунку “Дія” вже 500 000 військових облігацій. У сумі це близько 500 млн гривень на підтримку економіки України та Сил оборони.

Про це повідомив голова Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі.

“Це 500 млн гривень на підтримку економіки країни та Сил оборони. Від зброї, бронежилетів, касок до зарплат лікарям, вчителям та іншим соціально важливим професіям”, – пояснив міністр.

Федоров додав, що військові облігації в “Дії” – це спонсорування перемоги України над росією та гарантований прибуток.

“Нещодавно українці вже отримали на картку єПідтримка виплати за облігацію Херсон. Багато хто відразу ж реінвестував ці гроші у звільнення Криму, Донецька, Луганська, Маріуполя, Бердянська та Енергодара, придбавши відповідні облігації”, – написав очільник Мінцифри.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік розповів, що опитування у застосунку “Дія” дають можливість охопити величезну кількість українців. Голосування дійсно впливає на кінцеве рішення. За його словами, наймасовішим у “Дії” стало опитування щодо вихідного дня 8 березня. Воно зібрало близько 2,1 млн голосів. Також популярним було опитування щодо володіння зброєю – 1,7 млн голосів і дата Різдва – 1,5 млн голосів.

Крім того, Федоров розповів, що Міністерство цифрової трансформації України тестує ChatGPT для надання послуг українцям у “Дії”. При цьому впровадження ChatGPT в “Дію” буде відбуватися у співробітництві з компанією Microsoft.

Головне