Мінцифри планує використовувати ChatGPT для надання послуг в “Дії”

Міністерство цифрової трансформації України тестує ChatGPT для надання послуг українцям у “Дії”. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров, пише Forbes.

За його словами, фахівці Мінцифри вже почали тестувати використання ChatGPT в “Дії”.

Також Федоров розповів, що впровадження ChatGPT в “Дію” буде відбуватися у співробітництві з компанією Microsoft.

Наразі Мінцифри обговорює впровадження чат-бота в роботу контакт-центру Міністерства цифрової трансформаці. Згодом ChatGPT будуть використовувати для аналізу послуг, за якими звертаються громадяни України, щоб додавати їх в електронні сервіси держави.

Нагадаємо, у лютому в Україні стала доступною нейромережа ChatGPT, яку неодноразово називали “убивцею Google”. Нейромережу можна використовувати як для розваг, так і для корисних справ. Йдеться не лише про отримання інформації, але і про повноцінний інструмент для роботи і творчості.

Раніше “Ми-Україна” писали писали про 10 фішок оновленого чат-боту ChatGPT-4. Презентація розробки має відбутися 16 березня. Очікується, що нова версія нейромережі (GPT-4) суттєво покращить роботу алгоритму і матиме більший функціонал штучного інтелекту.

Головне

Генеральний штаб Північної Македонії висловився на підтримку рішення щодо передачі Україні ударних гвинтокрилів. Йдеться про вертольоти Мі-24, які неофіційно називають “Крокодилами”. Тепер це рішення має розглянути уряд країни. Це відбудеться…

Заради потреб України польський державний виробник боєприпасів Dezamet запланував у кілька разів збільшити виробничі потужності. Виробництво боєприпасів буде нарощено у межах оголошеного Євросоюзом плану щодо забезпечення української сторони. Про це…