У Байдена непогані шанси бути переобраним на наступних виборах, – Рашкін

Чинний президент Сполучених Штатів Джо Байден має досить високі шанси перемогти на наступних президентських виборах у США.

Про це в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна” повідомив депутат округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін.

Він зазначив, що рейтинги нинішнього американського лідера тільки зростають.

“Його підтримка росте, адже інфляція почала зменшуватися. Ціни зменшуються, не ростуть з такими темпами. Ми бачимо, що ціни на бензин стали пристойні. Але хотілося б, щоб американці врешті зрозуміли на скільки вони грають важливу роль у світі, як виборці країни, яка майже історично великий воєнний бюджет. З нього можна допомогти усім зупинити диктатуру та інші держави”, – зазначив він.

Нагадаємо, наступні президентські вибори у США заплановані на 5 листопада 2024 року. В американській історії вони будуть вже 60-ті.

Байден анонсував про плани переобиратися у січні 2022 року. Одним з його суперників буде екс-голова держави Дональд Трамп.Торік у листопаді він заявив про старт передвиборчої кампанії, націленої на чергові вибори 2024.

45-й президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв, що у разі обрання президентом зможе врегулювати російсько-український конфлікт за одну добу. Що саме він збирається зробити в разі перемоги, він не сказав. Оприлюднення плану нібито позбавить його можливості реалізувати задумане.

Як писав “Ми-Україна” раніше, словацький уряд не виключає передачу на потреби Сил оборони України багатоцільових винищувачів четвертого покоління МіГ-29. Обговорення може відбутися сьогодні, 15 березня.

Головне