Зважені та продумані слова: Макрон пояснив свою заяву про введення військ в Україну

Зважені та продумані слова: Макрон пояснив свою заяву про введення військ в Україну

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що кожне сказане ним слово щодо України є зваженим і продуманим. Таким чином він відповів на критику щодо його заяв про можливу відправку військ в Україну, пише Le Monde. 

Глава французької держави наголосив - він розуміє усю серйозність своїх заяв.

"Кожне слово, сказане мною з цього приводу, є зваженим і продуманим. Це достатньо серйозні теми", - відповів Макрон на критику його заяв щодо потенційного введення сухопутних військ в Україну, що спричинило відсторонення головних союзників Франції та гостру реакцію Володимира Путіна.

Більше Макрон не захотів нічого коментувати, заявивши, що він перебуває не у тому місці, і наголосив, що "спорт повинен допускати єдність і умиротворення".

Як відомо, свій коментар президент Франції дав під час урочистого відкриття Олімпійського селища Паризьких ігор у Сен-Дені.

Раніше "Ми-Україна" писали, що прем'єр-міністр Франції Габріель Атталь пояснив, які війська і куди саме в Україну можна було б відправити. За його словами, війська можуть відправитись в Україну для "захисту певної кількості кордонів".

Головне