ЗМІ: Українські військові почнуть навчання на Patriot вже наступного тижня

ЗМІ: Українські військові почнуть навчання на Patriot вже наступного тижня

Українські військові вже наступного тижня почнуть у США навчатися працювати з зенітним ракетним комплексом Patriot. Про це пише CNN з посиланням на американських чиновників.

За попередніми даними, навчання проходитиме у штаті Оклахома, на базі Форт-Сілл, де знаходиться навчальний центр Сухопутних військ США. Саме тут американські військові вчаться експлуатувати та обслуговувати передові системи протиповітряної оборони. 

За попередніми даними, українські військові вчитимуться працювати з Patriot декілька місяців. Як наголосила заступник помічника міністра оборони США у справах Росії, України та Євразії Лора Купер, це буде складна система навчання.

"Я не зможу назвати конкретні терміни завершення навчання", - заявила Купер напередодні.

Нагадаємо, США повідомили про своє рішення надати Україні ракетні комплекси Patriot 21 грудня. Ці комплекси значно посилять захист українського неба від російських ракет.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що розгортання американського зенітного ракетного комплексу “Patriot” в Україні відбудеться максимально швидко. Наразі у США вже почали підготовку до процесу його передачі.

Головне