ЗМІ: Макрон скасував свій візит в Україну

ЗМІ: Макрон скасував свій візит в Україну

Президент Франції Емманюель Макрон відклав візит до України. Про це пише видання Challenges.

Глава французької держави мав перебувати в Україні 13 та 14 лютого. Під час візиту в Україну Макрон повинен був відвідати Одесу, а потім поїхати до Києва. Однак з міркувань безпеки французький президент вирішив не їхати.

Цей візит до України повинен був стати його першим двостороннім візитом. Адже попередній раз Макрон приїздив разом з Маріо Драгі та Олафом Шольцом.

Очікувалося, що під час візиту в Україну Емманюель Макрон оголосить простворення фонду у 200 млн євро, гроші з якого виплачуються як пожертвування для цивільних проектів. Також він повинен був затвердити початок роботи Французького агентства розвитку (AFD) як координатора французької допомоги Україні.

Рішення Макрона здивувало як українських, так і французьких дипломатів.

Інформації про те, коли президент Франції може прибути в Україну, поки немає.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський поспілкувався з президентом Франції Емманюелем Макроном. Вони обговорили загибель французьких гуманітарних працівників на Херсонщині через російський удар, ситуацію на фронті та оборонні потреби України.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Франції Емманюель Макрон заявив, що перемогу росії в Україні не можна допустити у жодному випадку.

Головне