Зеленський вчергове провів Ставку: обговорили бої в Бахмуті та Соледарі і нові поставки зброї від союзників

Зеленський вчергове провів Ставку: обговорили бої в Бахмуті та Соледарі і нові поставки зброї від союзників

В четвер, 12 січня, Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про це український президент повідомив у своєму Telegram-каналі. 

На засіданні обговорювалися бої на найгарячіших ділянках, а саме у Соледарі та Бахмуті. 

Президент зазначив, що під час Ставки також піднімалось питання про посилення українських захисників за допомогою військової техніки та зброї, яку Україна отримує від союзників.

"Провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Обговорили ситуацію з основних напрямків фронту. Окрему увагу було приділено боям у Бахмуті та Соледарі. Наголошую: підрозділи, які захищають ці міста, будуть забезпечуватись боєприпасами та всім необхідним оперативно та безперебійно", - написав Зеленський.

Варто зазначити,  до засідання також долучилися керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар РНБО Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов та інші.

Як писав “Ми-Україна” раніше, президент України Володимир Зеленський очікує почути на саміті Північноатлантичного альянсу у Вільнюсі конкретні рішення щодо членства країни в НАТО.

Головне