Зеленський оцінив можливість "олімпійського перемир'я" на час Олімпіади у Парижі

Зеленський оцінив можливість

Президент України Володимир Зеленський прокоментував можливість  "олімпійського перемир'я" на час Олімпіади, яка влітку пройде у Парижі.

За словами глави держави, російський диктатор Володимир Путін не дотримується ніякого "перемир'я".

"Макрон (президент Франції Емманбель Макрон, - ред.) підняв питання щодо ceasefire (припинення вогню у перекладі з англійської, - ред.). Я сказав: ми проходили з тобою ceasefire і так воно працювало кілька місяців з Путіним, але не було повномасштабної війни. І ти пам'ятаєш, як ти з ним домовився, що він не буде на нас наступати. А він все одно пішов. Давай чесно, ми не можемо вірити", - пригадав Зеленський розмову з Макроном. 

Водночас глава української держави додав, що навіть у разі перемир'я росія використає цей час для підтягнення резервів на територію України. 

"Є ризик, коли ми не відбиваємо їхні удари і не зупиняємо їх вогнем, є ризик, що вони підтягнуть важку техніку на нашу територію", - наголосив президент.

Як повідомляли "Ми-Україна", президент Франції Емманюель Макрон запропонував на час Олімпійських ігор у Парижі зупинити основні військові конфлікти на планеті, в тому числі і в Україні.

Головне