Закликав до війни проти України: СБУ повідомила про підозру російському актору

Закликав до війни проти України: СБУ повідомила про підозру російському актору

Російський актор і музикант Віталій Гогунський, який закликав до війни проти України, отримав заочну підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє пресслужба Управління СБУ у Вінницькій області.

Слідчі СБУ зібрали доказову базу щодо Гогунського, який активно підтримує збройну агресію російської федерації проти України. Артист брав участь у пропагандистських заходах на тимчасово окупованих територіях України і виступав з "патріотичними" піснями перед сім'ями учасників "сво" та у військових дій проти України.

Також Гогунський регулярно повторював тези російської пропаганди і агітував за агресивну війну росії проти України на медіа-платформах, що відомі своїм сприянням російським окупантам і героїзацією їхніх дій у війні проти України.

Експертизи, ініційовані СБУ, підтвердили факти його підривної діяльності проти України, і зараз обвинувальний акт направлено до суду. За ці злочини Гогунському загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Оскільки Гогунський переховується від правосуддя на території росії, тривають комплексні заходи для його притягнення до відповідальності за злочини проти України, зазначили в СБУ.

Як писав "Ми-Україна" раніше, суд застосував запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 3 мільйонів гривень до колишнього керівника Державної міграційної служби України.

Головне